Logowanie



Ostatnie posty Forum

breloczek56, 29.07.2014 07:15
Nawet zbyt potrzebą żwawego postępu natomiast wykolejonych jezdniach, które są poprzez mozolnie sezon? Blaszanych zlicza się boisko spotowe na styk wymagamy wypominać o tymże, bezkonkurencyjne przewożenie innej, natomiast ich próba tip-top nie f
szalomon, 19.07.2014 11:23
Moim zdaniem prawidłową odpowiedzią w tym przypadku będzie odp. c, ponieważ zgodnie z art. 4 ust. 4 RACH jednostka może w ramach przyjętych zasad (polityki) rachunkowości stosować uproszczenia, jeżeli nie wywiera to istotnie ujemnego wpływu na
breloczek56, 18.07.2014 12:03
Rewanżować miejscach o kwalifikacjach akumulacyjnych braterska do wm2 gwoli nas werwa twórczości rozkładach grzewczych. Tudzież barwników. Poparciem spirali grzewczej, gdyż skraca się ona nieść rozdziale z cechy bieżąca jest płytą niechę
breloczek56, 18.07.2014 11:02
Własna pracownia prawna nakłada się z sprawdzonych dodatkowo najmocniejszych lekarzy. Porada prawną oferuje także prawnik, adwokat, kiedy tudzież radca prawny. Dostarczamy znaczną kondycja lokalnych służb, czego znakiem są liczne, wygrane rozpra
hurron, 03.07.2014 13:15
C
Dagmara, 29.03.2014 13:35
A nie C? W pytaniu mowa o niezgłoszonym do opodatkowania nabyciu, więc pasowało by ostatnie zdanie ustępu 4.
taxgeeks.pl, 26.03.2014 13:59
Darowizna jest umową. Oświadczenie darczyńcy jest jedynie jednym z elementów tej umowy. Przy umowie darowizny nieruchomości nie wystarczy, aby jedynie oświadczenie darczyńcy zostało złożone w formie aktu notarialnego. Cała umowa musi mieć tak
Ghost, 18.03.2014 15:50
Czy aby na pewno? Link 
Switcher, 17.03.2014 19:32
Wydaje mi się, że tutaj autorzy książki C.H.Becka się pomylili, a prawidłowa odpowiedź to B. Nie ma czegoś takiego jak "umowa darowizny". Natomiast zgodnie z przytoczoną powyżej podstawą prawną istnieje "złożenie przez darczyńcę oświad
nereusz, 14.01.2014 23:25
Od 1 stycznia 2013 okres skrócił się do 5 lat ODP: B
Egzaminy ustne się zakończyły.

34. Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych amortyzacji nie podlegają:

34. Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych amortyzacji nie podlegają:

Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych amortyzacji nie podlegają:

a) przyjęte do używania inwestycje w obcych środkach trwałych,
b) budynki wybudowane na cudzym gruncie,
c) składniki majątku, które nie są używane na skutek zaprzestania działalności, w której te składniki były używane.

Prawidlowa odpowiedz:
Podstawa prawna:

Uwagi:

Edytowany przez:
11.04.2011 20:56:28

admin
useravatar
Offline
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: 34. Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych amortyzacji nie podlegają:

Prawidlowa odpowiedz: C
Podstawa prawna:

Art. 16c. Amortyzacji nie podlegają: 
....
5) składniki majątku, które nie są używane na skutek zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej na podstawie przepisów o swobodzie działalności gospodarczej albo zaprzestania działalności, w której te składniki były używane; w tym przypadku składniki te nie podlegają amortyzacji od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawieszono albo zaprzestano tę działalność

SKS
useravatar
Offline
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych


Zbudowane dzięki Joomla!. Valid XHTML i CSS.